Promocje

skrzyniopalety plastikowe

Skrzyniopalety plastikowe. Skrzyniopalety plastikowe 1200x1000, skrzyniopalety 1200x800mm. Paloxy, paletopojemniki. Skrzyniopalety lite. Skrzyniopalety ażurowe. Skrzyniopalety na płozach. Skrzyniopalety na stopach. Skrzyniopalety pełne na 3 płozach. Skrzyniopalety przemysłowe. Skrzyniopalety big-box. Skrzyniopalety z recyklingu. Skrzyniopaleta n...

Skrzyniopalety plastikowe. Skrzyniopalety plastikowe 1200x1000, skrzyniopalety 1200x800mm. Paloxy, paletopojemniki. Skrzyniopalety lite. Skrzyniopalety ażurowe. Skrzyniopalety na płozach. Skrzyniopalety na stopach. Skrzyniopalety pełne na 3 płozach. Skrzyniopalety przemysłowe. Skrzyniopalety big-box. Skrzyniopalety z recyklingu. Skrzyniopaleta na kołach. Skrzyniopaleta 500 kg. Skrzyniopaleta 600 litrów.

Więcej

skrzyniopalety plastikowe Jest 6 produktów.

Podkategorie

 • skrzyniopalety na stopach

  Skrzyniopalety plastikowe lite na stopach. Palox na 4 stopach. Skrzyniopaleta na klockach. Skrzyniopalety ażurowe na stopach. Skrzyniopalety pełne na stopach. Skrzyniopalety z klapą na stopach.

 • skrzyniopalety na płozach

  Skrzyniopalety plastikowe na płozach. Skrzyniopalety na dwóch płozach. Skrzyniopalety na 3 płozach. Skrzyniopalety z atestem na płozach, skrzyniopalety na płozach z certyfikatem. Skrzyniopalety z zaworem, skrzyniopalety z korkiem spustowym.

 • skrzyniopalety na kołach

  Skrzyniopalety plastikowe na kołach. Łatwe magazynowanie i transport na kółkach towaru w magazynie i między zakładami,

 • Skrzyniopalety składane

  Skrzyniopalety plastikowe składane. Skrzyniopalety zajmują mało miejsca w transporcie powrotnym i w składowaniu pustych opakowań.

 • Skrzyniopalety kolor

  Skrzyniopalety kolor. Skrzyniopaleta na stopach zielona, skrzyniopaleta plastikowa czerwona. Skrzyniopaleta plastikowa niebieska. Skrzyniopaleta plastikowa żółta. Paletopopojemnik kolor.

 • pojemniki na baterie i...

  Skrzyniopaleta na zużyte baterie. Skrzyniopaleta na zużyte akumulatory. Pojemnik wielkogabarytowe na akumulatory z atestem. Pojemniki z pokrywą do transportu baterii i akumulatorów.

 • akcesoria

  Akcesoria do skrzyniopalet. Korki, zawory spustowe, płozy, stopy, koła.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów